Hakkımızda

Endüstriyel Temizlik ve Belediye Ekipmanları

            1995 yılında kurulduğumuzdan bu yana İstanbul merkezli şirketimiz endüstriyel temizlik ve bina bakımı alanındaki ürünlerin satışında faaliyet göstermektedir. Bunların yanı sıra takip eden yıllarda açık alan ve şehir temizliğinde sunduğumuz çözümler ve makineler ile Türkiye'nin önde gelen şirketleri arasına girmeyi başarmış bulunmaktayız.

          Temizlik teknolojilerinde başlıca ürün gruplarımız iç alan temizlik makineleri, temizlik araçları , otomatlar, dış alan süpürücüler, eskalator(Yürüyen merdiven temizleme) makineleri,kat temizlik arabaları, dış cephe temizlik makineleri, vakum makineleri ve diğer temizlik ürünlerinden oluşmaktadır. Ayrıca Multicar markası altında 4x4 bir araca 100'ün üzerinde fonksiyon yüklemesi yapılarak çok fonksiyonlu özel çözümler sunmaktadır.

          Şirketimizin temsil ettiği ürün grupalarının kaliteli,ekonomik ve çevre duyarlılığı olan üreticiler ile iş birliği yapmaya özen göstermektedir,tüm iç alan makinelerimizde standart makinelere göre % 50 su tasarrufu sistemi ile donatılmış ve TÜV tarafından onaylıdır.

        FORMULA , yüksek kaliteli ürünlerinin satışını, kendi bünyesindeki Teknik servis ekibi, ikinci el satış, kiralama parkuru ile desteklemektedir. Ayrıca şirketimiz,Türkiye de üretimi yapıp Avrupa Ülkelerinede temizlik alanında kullanılan sarf tüketim malzemeleri ihracatıda yapmaktadır.