Bağcılar Güngören San.Sit. Metro AVM B Blok 1 Bodrum Kat No:5 Başakşehir / İstanbul
tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

                     1995 yılında kurulduğumuzdan bu yana İstanbul merkezli şirketimiz endüstriyel temizlik ve bina bakımı alanındaki ürünlerin satışında faaliyet göstermektedir. Bunların yanı sıra takip eden yıllarda açık alan ve şehir temizliğinde sunduğumuz çözümler ve makineler ile Türkiye’nin önde gelen şirketleri arasına girmeyi başarmış bulunmaktayız.

Temizlik teknolojilerinde başlıca ürün gruplarımız iç alan temizlik makineleri, temizlik araçları , otomatlar, dış alan süpürücüler, eskalator(Yürüyen merdiven temizleme) makineleri,kat temizlik arabaları, dış cephe temizlik makineleri, vakum makineleri ve diğer temizlik ürünlerinden oluşmaktadır. Ayrıca Multicar markası altında 4×4 bir araca 100’ün üzerinde fonksiyon yüklemesi yapılarak çok fonksiyonlu özel çözümler sunmaktadır.

Şirketimizin temsil ettiği ürün grupalarının kaliteli,ekonomik ve çevre duyarlılığı olan üreticiler ile iş birliği yapmaya özen göstermektedir,tüm iç alan makinelerimizde standart makinelere göre % 50 su tasarrufu sistemi ile donatılmış ve TÜV tarafından onaylıdır.

FORMULA yüksek kaliteli ürünlerinin satışını, kendi bünyesindeki Teknik servis ekibi, ikinci el satış, kiralama parkuru ile desteklemektedir. Ayrıca şirketimiz,Türkiye de üretimi yapıp Avrupa Ülkelerinede temizlik alanında kullanılan sarf tüketim malzemeleri ihracatıda yapmaktadır.

 

2015 yılı itibariyle sezonluk karla mücadele ve hidrostatik temizlik makinesi kiralama hizmetine de başlamıştır.

 

Ayrıca Tüm Türkiye genelinde de bayi ve servis ağımız bulunmaktadır.

 

Temizlik ile ilgili tüm  paketi ,müşterilerimize sunabiliyoruz,Genel temizlik ekipmanları,dış alan süpürücüler,iç alan yıkama makineleri, temizlik aksesuarları,Eskalator yürüyen merdiven yıkama sistemleri,dış cephe temizleme sistemleri,temizlik kimyasalları,özel amaçlı ürünler ve satış sonrası destek için kendi bünyemizde bulunan Teknik servis kadromuzla  kapsamlı bir hizmet vermekteyiz.

 

Markalarımız

→ Formula

İ-Mop

Hako

Multicar

Markaların Özellikleri
Hako kimdir ve ürün özellikleri nelerdir ?
Hako 1920 yılında Almanyada kurulan ve dünyanın önde gelen lider uluslararası profesyonel temizlik makineleri üreticisi olmakla beraber, dünyada 60 dan fazla ülkede iç ve dış mekanların temizliğinde çok işlevli, uzun ömürlü kullanılan ve teknolojisini sürekli geliştiren bir dünya markasıdır.
İ-Mop kimdir ve ürün özellikleri nelerdir ?
İ-Mop diğer bir adıyla İ-Team global kısa süre içerisinde geçmişten bugüne kadar kullanılan ve çok az değişiklik ve gelişime uğrayan temizlik makinelerinde adeta devrim niteliğinde İ-Mop'u geliştirerek bu alanda rakipsiz ve yenilikçi olmayı başarmıştır. Sürekli kendisini geliştirmeye devam etmekte ve tasarladığı yenilikçi ürünler ile temizlik teknolojisinde geleceğe yön vermektedir.
Multicar kimdir ve ürün özellikleri nelerdir ?
1995 yılında Hako group un bünyesine katıldıktan sonra önceliği çevre olarak 4x4 serisi, hertürlü iklim koşullarında kullanılabilen, çok fonksiyonel ekipmanlarla birlikte her alanda çözüm ortağınız olan makineler üretmektedir. Multıcar bugün sınıfında gücü, sağlamlığı ve çok fonksiyonel ekipmanları ile birlikte Dünyada lider firmalardan bir tanesidir.
Temizlik Makineleri Yetkili Satış ve Servis Ağı
Online Alışveriş Sistemi Açılmıştır
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: