Bağcılar Güngören San.Sit. Metro AVM B Blok 1 Bodrum Kat No:5 Başakşehir / İstanbul
tr

Formula B140R Binicili Temizlik Makinesi

Yeni
Formula B140R Binicili Temizlik Makinesi
Ürün Açıklaması

Formula B140R Binicili Temizlik Makinesi

Formula B140R Bataryalı Binicili Temizlik Makinesi, endüstriyel temizlik işleri için özel olarak tasarlanmış bir ekipmandır. Bu makine, zeminleri hızlı ve etkili bir şekilde temizlemek için geliştirilmiştir. Büyük alanlarda kullanılabilecek şekilde tasarlanan bu makine, fabrikalar, depolar, alışveriş merkezleri ve benzeri alanlarda kullanılabilmektedir.

Bataryalı bir temizlik makinesi olan Formula B140R, zeminleri süpürür, yıkar ve kurutur. Bu özellikleri sayesinde, temizlik işlerinin hızlı bir şekilde tamamlanmasına yardımcı olur. Ayrıca, düşük ses seviyeleriyle çalışan bu makine, çalışanlar ve diğer insanlar için rahatsızlık yaratmaz.

Formula B140R, ergonomik tasarımı sayesinde sürücüsünün konforunu da arttırmaktadır. Makinenin sürücüsü, uzun süreli kullanımlarda bile yorgunluk yaşamadan işini yapabilir. Ayrıca, uzun süreli kullanım için tasarlanan güçlü bataryası sayesinde, makine tek şarjla uzun süreli çalışmalar yapabilir.

İşletmeler, Formula B140R Bataryalı Binicili Temizlik Makinesi’ni kullanarak zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirler. Makine, hızlı ve etkili bir temizlik yaparak işlerin daha hızlı tamamlanmasına yardımcı olur. Ayrıca, düşük ses seviyeleriyle çalıştığı için işletmenin diğer faaliyetlerini etkilemez.

Ürün Özellikleri

Teknik Bilgiler B140
Çalışma Genişliği (cm) 90
Vakum Genişliği (cm) 105
Temizleme Kapasitesi (m2) 6450
Fırça Devir Hızı (rpm) 160
Boyutlar (exbxy) 160x910x129

Ürün Görselleri

 

Merak Edilenler
Formula Markası Hangi Ülkeye Ait ve Üretim Yeri Neresidir ?
Formula Markası Bir Türk Markasıdır, Türkiye Dışında Almanya, İşviçre ve İtalyan Ülkelerinde Üretim Yaptırmaktadır.
Formula Ürünlerinin Bakım Saatleri Nedir ?
Bakım Saatleri Modellere Göre Değişiklik Göstermektedir. 50 - 500 - 1000 - 2000 Saat Olarak Devam Etmektedir. Satış Temsilciniz Gerekli Detayları Sizlerle Paylaşacaktır.
Formula Ürünlerinin Kullanım Ömürleri Ne Kadardır?
Formula Ürünlerinin Kullanım Ömürleri Bakımları Yapıldığı Sürece ve Kalitelerine Göre 5 İle 10 Yıl Arasında Değişmektedir.
Yedek Parça ve Bakım
Yedek Parçanızı İnternetten Alın Karlı Çıkın.
Ürünler Kısmında Yedek Parça Sekmesine Tıklayarak Sipariş Verebilirsiniz

Endüstriyel Temizlik Makinesi Kullanıldığı Alanı Mümkün Olduğunca En Az Çaba ve İş Gücüyle Temizlemek İçin Kullanılır. İtmeli Temizlik Makineleri, Binicili Temizlik Makineleri, Sokak Süpürücüleri Gibi Farklı Temizlik Makineleride Mevcuttur. Temizlik Makinenizi Temiz Kullanmak ve Bakımlarını Zamanında Yaptırmak Ömrünü Uzatacağı Gibi, Kullanımdan Kaynaklı Ömrü Biten Yedek Parça İhtyaclarınıda Karşılamaktayız.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: