Bağcılar Güngören San.Sit. Metro AVM B Blok 1 Bodrum Kat No:5 Başakşehir / İstanbul
tr

Formula Victory VP200ES Elektrostatik Dezenfekten Makinesi

Formula Victory VP200ES Elektrostatik Dezenfekten Makinesi
Genel Tanıtım Videosu

Video

Ürün Açıklaması

BEKLEME SÜRELERİ

Sıvıların kalış sürelerini ve yüzeye püskürtüldüğünde test verilerini karşılamaları için 40 mikron damlacık boyutunu seçtik. Bu sayede, sıvı / kimyasalların aldığınız şeyiyapmasını sağlıyoruz ‘bakteri/virüsleri öldürmek!’ 3 tip nozul, yüzeyin ıslak kalmasını istediğiniz Süreyi ve ne kadar sıvı uygulamak istediğinizi Değiştirmek için kullanılabilir.

TEMAZSIZ UYGULAMA

Su bazlı sıvı elektrostatik püskürtücü ile uygulanmasıyla, yüzeylere dokunmaya / silmeye gerek yoktur (püskürtülen sıvıya bağlı olarak), bu benzersiz ve etkili bir uygulama yöntemidir.

ELEKTROSTATİK YAPIŞMA

Elektrostatik yüklü bir sıvıyı püskürttüğünüzde,sıvı hedefi sarar. Elektrostatik bir buluş değildir. Bu doğal bir durumdur. Bu elektrik fenomenini ustaca kullanarak daha geniş ve daha güvenli kullanım için patentli bir taşınabilir sistem sunuyoruz.

ÇAPRAZ BULAŞMA RİSKİNİ AZALTIN

Çapraz bulaşma riski, püskürtücülerin dokunmasız kullanımı nedeniyle önemli ölçüde azaltılabilir. Yüzeylere bezler veya insan elleriyle dokunulmaz, bu nedenle bakterileri bir yerden başka bir yere taşımaz.

SIVI YAPIŞTIRMA

Damlacık içine sokulan elektrostatik pozitif yük (diğer elektrostatik uygulamalardan farklı olarak) damlacığın katyonik yük yoluyla yüzeye yapışmasını sağlar. Damlacıklar yüzeye çarptığında, eşit bir yayılma yaratırlar çünkü katyonik yüklerini yaklaşık 2-3 saniye tutarlar, bu nedenle damlama oluşturmazlar, çünkü iki pozitif yük birbirinden uzaklaşacaktır.

KOLAY TAŞINABİLİR

Elektrostatik püskürtücülerin bu taşınabilirliği daha önce hiç görülmedi ve devrim niteliğindeki profesyonel el tipi püskürtücülerimiz bunları tüm pazarlara ve iş türlerine sunmamızı sağladı. Hafiftir, kablosuzdur ve her yere götürebilmeleri için bir koruma çantası mevcuttür!

KULLANIMI KOLAY

Gösterge veya kompresör yok, bu püskürtücüler basit anahtarlar ve tetikleyiciler kullanılarak herkes tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Depoyu doldurmanız, elektrostatik anahtarı açmanız ve tetiği çekmeniz yeterlidir.

DÜŞÜK MALİYET VE UYGULAMASI KOLAY

Piyasadaki benzer ürünler karşılaştırıldığında hiçbiri ünrünümüzün işlevine ve fiyatına yaklaşmıyor. Bizim ürünümüz, çok yönlülük ve taşınabilirlik nedeniyle düşük maliyetli ve uygulaması kolaydır. İşletmenizde elektrostatikten nasıl faydalanabileceğiniz konusunda bugün bize ulaşın.

HIZLI VE ETKİN

Elektrostatik püskürtücünün kullanılması hızlı ve etkili bir dezenfeksiyon/sanitasyon sağlar.Bunun nedeni uygulanan elektrostatik sıvının gizli ve gölgeli alanları kapsamasına sağlamasıdır. Püskürtme deseninin türünü püskürtücü üretir.

ÇEVRE DOSTU

Püskürtücülerimiz kullanılırken tasarruf edilebilecek zaman nedeniyle dezenfeksiyona çevre dostu bir yaklaşım sunar, aynı zamanda insanların çalışması, yaşaması ve oynaması için daha güvenli bir ortam oluştururken, püskürtülen sıvının miktarını azaltır!

Ürün Özellikleri

Formula Victory VP200ES Teknik Bilgiler
→  3400 mAh Lityum İyon Batarya ( 4 saat püskürtme süresi – 1 saat şarj süresi )
→  Pozitif Elektrostatik Yük
→  Mikron Boyutları 40 / 80 / 110
→  Akış Hızları 82 / 106 / 325 ml – dak.
→  0,9 – 1 mt. Püskürtme Mesafesi
→  1,7 kg. Ağırlık ( boş )
→ CE Sertifikalı
→ 1 Litre Tank
→ 8 Bar Basınç

Ürün Görselleri
Katalog
Victory Katalog

 

Merak Edilenler
Formula Markası Hangi Ülkeye Ait ve Üretim Yeri Neresidir ?
Formula Markası Bir Türk Markasıdır, Türkiye Dışında Almanya, İşviçre ve İtalyan Ülkelerinde Üretim Yaptırmaktadır.
Formula Ürünlerinin Bakım Saatleri Nedir ?
Bakım Saatleri Modellere Göre Değişiklik Göstermektedir. 50 - 500 - 1000 - 2000 Saat Olarak Devam Etmektedir. Satış Temsilciniz Gerekli Detayları Sizlerle Paylaşacaktır.
Formula Ürünlerinin Kullanım Ömürleri Ne Kadardır?
Formula Ürünlerinin Kullanım Ömürleri Bakımları Yapıldığı Sürece ve Kalitelerine Göre 5 İle 10 Yıl Arasında Değişmektedir.
Yedek Parça ve Bakım
Yedek Parçanızı İnternetten Alın Karlı Çıkın.
Ürünler Kısmında Yedek Parça Sekmesine Tıklayarak Sipariş Verebilirsiniz

Endüstriyel Temizlik Makinesi Kullanıldığı Alanı Mümkün Olduğunca En Az Çaba ve İş Gücüyle Temizlemek İçin Kullanılır. İtmeli Temizlik Makineleri, Binicili Temizlik Makineleri, Sokak Süpürücüleri Gibi Farklı Temizlik Makineleride Mevcuttur. Temizlik Makinenizi Temiz Kullanmak ve Bakımlarını Zamanında Yaptırmak Ömrünü Uzatacağı Gibi, Kullanımdan Kaynaklı Ömrü Biten Yedek Parça İhtyaclarınıda Karşılamaktayız.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: